Przejdź do treści

Narzędzia i osprzęt do klejów MULTIBOND

warto wiedzieć, że:

W ofercie MULTIBOND wszystkie produkty chemiczne są pakowane w taki sposób aby dawka produktu była odpowiednia do potrzeby użytkownika i aby produkt dał się łatwo dozować wprost z opakowania. Opakowania te umożliwiają wielorazowe użycie produktu i mają szczelne zamknięcia. Produkty dwuskładnikowe, jeśli proporcja mieszania i konsystencja na to pozwala, są pakowane w tzw. bi-kartusze, czyli dwukomorowe strzykawki techniczne.

W naszej ofercie znajdują się narzędzia (osprzęt) do ręcznego aplikowania tych produktów w postaci pistoletów ręcznych lub pneumatycznych zaopatrzonych w końcówki (dysze) mieszające. Służą one do prac warsztatowych, niewielkich serii produkcyjnych lub innych czynności wykonywanych sporadycznie. Posiadamy różne wielkości tych pistoletów i zapewniamy ich dopasowanie do wszystkich naszych klejów i uszczelniaczy, które tego wymagają.

Ręczny sprzęt do utwardzania klejów UV w niewielkich aplikacjach oferujemy w postaci bardzo wygodnych latarek metalowych LED-UV.

przykłady użycia:

  • aplikowanie jednoskładnikowych mas silikonowych, klejów PU i MS-Polimerów o różnej lepkości (dla większych lepkości przełożenie dźwigni pistoletu jest większe lub wersja pneumatyczna);
  • aplikowanie dwuskładnikowych mas silikonowych, klejów PU, MS-Polimerów, klejów epoksydowych i MMA;
  • aplikacje warsztatowe i produkcyjne (wklejanie szyb w pojazdach, montaże konstrukcji stalowych, uszczelnianie szwów spawalniczych, produkcja przyczep, kontenerów itp);
  • utwardzanie klejów UV w mniejszych aplikacjach lub w montażach „u klienta”.

Narzędzia i osprzęt MULTIBOND dzielą się na następujące grupy: