Przejdź do treści

Zamówienia

gdzie można kupić nasze produkty:

Sprzedaż produktów MULTIBOND prowadzi kilkadziesiąt firm w Polsce. Są to zaopatrywani przez nas sprzedawcy lub dystrybutorzy. Lista tych firm jest podana w zakładce gdzie kupić .

Bezpośrednią sprzedaż prowadzimy też w ramach tzw. Centrum Klejów i Uszczelnień w Łodzi, które tworzą trzy firmy: AM Technologia, MULTIBOND Dystrybucja, oraz Spółka MULTIBOND (wyłącznie obrót hurtowy). Zapytania i zamówienia składać należy wyłącznie za pomocą skrzynki e-mail. Porad technicznych udzielamy mailowo, telefonicznie lub za pomocą bloga: www.kleje-przemyslowe.pl

Prowadzimy sprzedaż bezpośrednią ale zachęcamy także do korzystania ze sklepów „on-line”, jakie prowadzą niektórzy nasi sprzedawcy. Jesteśmy zdania, że temat właściwego dobrania klejów do własnych potrzeb jest zagadnieniem dość trudnym. Radzimy więc osobom mniej doświadczonym, przed złożeniem zamówienia, skonsultować się z nami lub naszymi sprzedawcami aby nie popełnić błędu.

Nasze telefony kontaktowe w sprawie doboru klejów:

  • informacje handlowe, dostępność produktów, wysyłki: +48 42 6457540, 41
  • porady techniczne: +48 42 6457542, 43

składanie zamówień:

Zamówienia przyjmujemy wyłącznie w formie pisemnej, prosimy o podawanie w nich  następujących informacji:

nazwa produktu, jego odmiana, wielkość opakowania i zamawiana ilość, adres do wysyłki ze wskazaniem osoby kontaktowej i podaniem numeru telefonu, dane do faktury, tj.: pełna nazwa firmy, adres, NIP.

dostawy:

Jeśli zamawiający chce odebrać towar osobiście, to może to zrobić w siedzibie naszej firmy (adres poniżej w stopce) w każdy dzień roboczy w godzinach 8.00 – 16.00. W tym samym czasie czynne są nasze telefony. Stałym klientom z terenu Łodzi towar dowozimy własnym transportem (warunki dostawy do uzgodnienia).

Najczęściej dostawy towaru realizowane są za pośrednictwem firm kurierskich – nasze przesyłki drobnicowe (paczki do 31kg) aktualnie obsługiwane są przez firmę DHL. Dokładamy wszelkich starań aby towar w przesyłce był należycie zabezpieczony i docierał do klientów w stanie nienaruszonym. Niestety zdarzają się przypadki kiedy produkty ulegają w transporcie uszkodzeniu dlatego obowiązkiem każdego odbiorcy przesyłki jest dokładne sprawdzenie jej stanu – również wewnątrz opakowania – w obecności kuriera i spisanie ewentualnego protokołu szkody. O tym obowiązku przypominamy specjalnymi naklejkami umieszczanymi na każdej paczce. Spisanie protokołu w późniejszym terminie może skutkować nie uznaniem reklamacji przez przewoźnika.

Jeśli zauważycie Państwo jakieś nieprawidłowości należy:

– zatrzymać kuriera i sprawdzić przy nim przesyłkę,

– spisać protokół szkody zgodnie ze stanem rzeczywistym paczki,

– wykonać zdjęcia uszkodzonej paczki,

– zachować listy przewozowe i dokument zakupu.

Zarówno nadawca jak i odbiorca przesyłek mają prawo do reklamowania jej stanu dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktowania się z firmą kurierską.

zwroty:

Zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie praw konsumenta każdy klient prywatny ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży zawartej na odległość i zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od zakupu, bez podawania przyczyny. Zwrot towaru następuje na koszt klienta a zwracana jest jedynie wartość zakupionych produktów. Prawo do zwrotu towaru nie przysługuje jeśli:

– opakowanie z produktem zostało otwarte (dotyczy przede wszystkim, ale nie tylko, produktów wrażliwych na   działanie wilgoci lub powietrza),

– opakowanie jest brudne lub uszkodzone w stopnie uniemożliwiającym dalszą odsprzedaż,

– produkt został wykonany lub sprowadzony na specjalne zamówienie i różni się parametrami od swojej wersji z oferty podstawowej.

Towary należy zwracać wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość, zgodnym z aktualną literą prawa (załącznik nr 2 do ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta).

Zwroty należy kierować na adres:

Multibond sp. z o.o. Sp.komandytowa

ul. Ustronna 19 , 93-350 Łódź

z dopiskiem „Zwrot towaru”.