Przejdź do treści

Seria 6900 – środki kosmetyczne i BHP MULTIBOND

warto wiedzieć, że:

Naturalne substancje pozyskiwane z roślin mogą być znakomitymi rozpuszczalnikami wielu uciążliwych zabrudzeń. Nie są przy tym tak szkodliwe i uciążliwe dla człowieka jak silne rozpuszczalniki organiczne a często są równie skuteczne. Takim rozpuszczalnikiem jest delimonen, geraniol, cyneol oraz inne terpeny. W ofercie produktów myjących do rąk  MULTIBOND znajduje się kilka środków zawierających terpeny, w tym dwa służące czyszczeniu i pielęgnacji rąk, jeden do odkażania (dezynfekcji) i jeden odstraszający kleszcze. Nowością oferty jest regenerujący krem „Hand Doctor” do rąk często zabrudzanych i mytych detergentami.

Zarówno emulsja jak i mydło w kostce służy do mycia rąk więc ich użycie jest tradycyjnie dość proste. W brudne dłonie należy wetrzeć emulsję lub mydło z wodą aż do całkowitego rozpuszczenia brudu,  spłukać wodą i wytrzeć do sucha. Pumeks zawarty w obydwu produktach wspomaga usuwanie brudu. Ręce po umyciu pozostają lekko natłuszczone, co zapobiega przesuszeniu i umożliwia częstsze mycia.

Środki odkażające i na kleszcze należy natryskiwać bezpośrednio na skórę a krem do rąk stosować bezpośrednio po ich myciu.

Polecamy również środek odkażający techniczny (klamki, telefony, klawiatury, skrzynki pocztowe, kokpit samochodu) MULTIBOND-63

czym umyć i zabezpieczyć skórę rąk?
kliknij w obrazek i przeczytaj ulotkę

OFERTA ŚRODKÓW KOSMETYCZNYCH I BHP MULTIBOND:

Rodzaj środka
(kliknij w nazwę i otwórz kartę techniczną)
opakowanieopis / zastosowanie
MULTIBOND 6901

butelka 500ml lub kanister 4L z pompkąemulsja (żel) do mycia silnie zabrudzonych rąk, do stosowania w warunkach warsztatowych; rozpuszcza i usuwa smary, oleje, sadzę, smołę, nieutwardzone kleje i żywice, farby drukarskie, plamy z trawy i ziemi itp.; zawiera wodę, pumeks, limonen i olejki pielęgnujące skórę dłoni
MULTIBOND 6902

kostka 200gmydło do mycia silnie zabrudzonych rąk, do stosowania w warunkach warsztatowych; rozpuszcza i usuwa typowe zabrudzenia: smary, oleje, sadzę, smołę, farby drukarskie, plamy z trawy i ziemi itp.; zawiera  pumeks, limonen i olejki pielęgnujące skórę dłoni. Uwaga: mydło jest obecnie niedostępne – zainteresowanych prosimy o kontakt z biurem
MULTIBOND 6904

butelka 20ml z rozpylaczem lub butelka 500ml (zapas)płynny środek na bazie skażonego etanolu o wysokim stężeniu, zawierający olejek z drzewa herbacianego oraz składniki zapobiegające wysuszaniu skóry. Zabija wirusy, bakterie i grzyby, usuwa zabrudzenia.
MULTIBOND 6905

butelka 20ml z rozpylaczempłynny środek na bazie IPA zawierający olejek z geranium. Skutecznie odstrasza kleszcze. Do stosowania dla ludzi i zwierząt.
MULTIBOND 6906

butelka 20ml z rozpylaczempłynny środek odstraszający komary na bazie IPA i olejków eterycznych.
MULTIBOND 6907

tuba 100ml lub butelka z pompką 500ml„Hand Doctor” nawilżająco-regenerujący krem do rąk to kosmetyk do pielęgnacji skóry dłoni oraz paznokci. Łagodzi dyskomfort spowodowany suchością dłoni i zapewnia skórze barierę ochronną. Jest szczególnie polecany po myciu mocno zabrudzonych lub regularnie dezynfekowanych rąk.