Przejdź do treści

Seria 86 – smary do łańcuchów MULTIBOND

warto wiedzieć, że:

łańcuchy są bardzo popularnym rozwiązaniem napędowym wielu pojazdów, maszyn i innych urządzeń . Łańcuch może być osłonięty lub nie i w związku z tym oprócz zwykłego smarowania zmniejszającego tarcie potrzebna jest pełna okresowa konserwacja polegająca na myciu i smarowaniu. Smar musi być dobrze dobrany do typu łańcucha i warunków jego pracy.

Smary łańcuchowe MULTIBOND są tak właściwie olejami w postaci aerozoli, których skład zapewnia odpowiednią konserwację. Wstępne umycie należy wykonać którymś z rozpuszczalników (najlepiej MULTIBOND-66) lub penetrantem MULTIBOND-81. Smar łańcuchowy zastosowany na czystą powierzchnię łańcucha zapewni mu długotrwałą ochronę przed korozją oraz właściwe smarowanie.

przykłady użycia:

  • smarowanie łańcuchów w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym, mięsnym,
  • konserwacja łańcuchów rowerowych i motocyklowych,
  • smarowanie innych powierzchni wymagających smaru odpornego na przyleganie kurzu,
  • smarowanie linek, cięgieł i innych miejsc w urządzeniach technicznych wymagających zmniejszania tarcia i ochrony antykorozyjnej.

Zdjęcia: Przykłady zastosowania penetrantu

OFERTA SMARÓW DO ŁAŃCUCHÓW MULTIBOND:

Rodzaj produktu
(kliknij w nazwę i otwórz kartę techniczną)
opakowaniezastosowanie
MULTIBOND 8601

spray 400mlbezsilikonowy smar w aerozolu do łańcuchów i przenośników w przemyśle spożywczym, wyprodukowany na bazie czystego oleju o bardzo dobrej kleistości („non-drip”), posiadającego dopuszczenie NSF H1(do incydentalnego kontaktu z żywnością i wodą).
MULTIBOND 8602

spray 400mlultra czysty, mineralny „biały” smar w aerozolu do łańcuchów i przenośników w przemyśle spożywczym, wyprodukowany na bazie czystego oleju o bardzo wysokiej czystości, posiadającego dopuszczenie NSF H1 i 3H(do incydentalnego kontaktu z żywnością i wodą). UWAGA: Produkt wyłącznie na zamówienie.