Przejdź do treści

Wydarzenia

Ważne wydarzenia pozostają na długo w naszej pamięci i chętnie się nimi dzielimy w internecie. Są to wizyty ważnych gości, imprezy targowe, branżowe itp. Będziemy chcieli dzielić się z Państwem informacją o tych ważnych dla nas momentach w tym rozdziale.

Bez wątpienia rok 2023 obfitował w ważne wydarzenia, z których największym, wydaje się nam być wizyta w naszej firmie Prezydenta miasta Łodzi, Pani Hanny Zdanowskiej. Pani Prezydent przybyła do naszej firmy na nasze zaproszenie a okazją do wizyty był jubileusz trzydziestolecia naszej działalności na rynku chemii przemysłowej w Polsce wpisujący się w jubileusz 600-lecia miasta Łodzi.

A oto krótka fotorelacja z wizyty Pani Prezydent w dniu 11.05.2023:

Innymi ważnymi wydarzeniami tego roku były:

  • Kolejna edycja targów technicznych w Kielcach pod wspólną nazwą: Przemysłowa Wiosna, gdzie tradycyjnie nasze stoisko znajdowało się w części „EXPO SURFACE”. Występowaliśmy na targach już po raz kilkunasty i jak zwykle nasz pobyt obfitował w ciekawe spotkania.
  • Wybudowanie nowej hali magazynowej przy istniejącym budynku biurowo-produkcyjnym. Hala ma ponad 500m2 powierzchni i na początku 2024r będzie zgłoszona do odbioru technicznego.
  • Udział w kilku spotkaniach „Klubu 500”, będącego stowarzyszeniem przedsiębiorców łódzkich, do którego należymy już kilka lat. Do najciekawszych należało spotkanie z prof.Jerzym Hausnerem na temat sytuacji gospodarczej i ekonomicznej w Polsce w ostatnich dwu latach.

Pod koniec grudnia 2022r rozpoczęliśmy budowę hali magazynowej, zaplanowanej jako drugi etap rozbudowy naszej siedziby przy ul.Ustronnej 19 w Łodzi. Halę buduje szwedzka firma LLENTAB wraz z Firmą DOM ze Zduńskiej Woli.

Poniżej fotorelacja z budowy hali.

Na początku grudnia 2022r. w kolejnym spotkaniu KLUBU 500 wzięli udział: Rektor Politechniki Łódzkiej oraz Prezydent Łodzi p.Hanna Zdanowska. Spotkania te odbywają się cyklicznie kilka razy w roku i zawsze są obecni goście, od których można się dowiedzieć wielu ciekawych rzeczy.

Poniżej fotorelacja ze spotkania: