Przejdź do treści

Seria 67 – pianki czyszczące MULTIBOND

warto wiedzieć, że:

coraz popularniejsze w stosowaniu tworzywa sztuczne nie mogą być myte i konserwowane środkami zbyt agresywnymi, ponieważ mogą nieodwracalnie ulec uszkodzeniu. Silne zabrudzenia należy usuwać odpowiednimi środkami, najlepiej wykonując wcześniej próbę w mniej eksponowanym miejscu. Jednym z lepszych środków do czyszczenia powierzchni tworzyw są pianki w aerozolu na podłożu wodnym.

W ofercie MULTIBOND znajduje się obecnie tylko jeden produkt w postaci pianki czyszczącej. Jest produktem sprawdzonym, bardzo wydajnym i o uniwersalnym zastosowaniu (sprzęt biurowy, komputerowy, okna, meble tapicerowane i okleinowane, dywany i wykładziny, tapicerka samochodowa i okładziny z tworzyw, guma, itp). Dodatkowym efektem pianki jest działanie antystatyczne. UWAGA: Produkt jest obecnie niedostępny, może być oferowany wyłącznie na zamówienie – prosimy o kontakt z naszym biurem.

sposób użycia:

Piankę należy natryskiwać na czyszczone powierzchnie z niewielkiej odległości 10-20cm. Czystym ręcznikiem papierowym rozcieramy piankę do sucha aż do czystej i suchej powierzchni. W razie konieczności można czynność powtórzyć. Tą metodą czyścimy większe powierzchnie nie wsiąkliwe: szkło, tworzywa, powłoki lakierowane. Małe elementy, obiektywy, ekrany komputerów, klawiatury itp. czyścimy czystym ręcznikiem, ściereczką lub pędzelkiem obficie nasączonym pianką. Powierzchnie tapicerowane, dywany, odzież itp. czyścimy poprzez wcieranie pianki szczotką lub szmatką a następnie po 5-10min sczyszczamy czystą wodą na ściereczce lub gąbce.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zdjęcia: Przykłady zastosowania pianki

OFERTA PIANEK MYJĄCYCH MULTIBOND:

Rodzaj pianki
(kliknij w nazwę i otwórz kartę techniczną)
opakowaniezastosowanie
MULTIBOND 67

spray 600mlantystatyczna pianka czyszcząca w aerozolu. Idealna do czyszczenia luster, okien, okładzin na meblach, tapicerki samochodowej, sprzętu komputerowego, fotograficznego, RTV i AGD. Zastosowanie: w przemyśle, biurach, bankach, hotelach, szpitalach, zakładach usługowych, sklepach, serwisach komputerowych, samochodach, przyczepach oraz gospodarstwie domowym.